O nás

made in slovakia

Kto je za tým a kde sa ARCAHOME vyrába?

Sme mladá spoločnosť z Oravy, ktorej cieľom je ponúknuť produkt, ktorý odráža kvalitu bývania a služieb 21. storočia. Chceme skĺbiť dizajn a využitie produktu tak, aby sme splnili nadštandardné potreby našich klientov. Kompletná výroba prebieha na Orave a zákazníkom prinášame náš produkt na kľúč. Pri vytváraní našich produktov sa opierame o tri základné piliere: jedinečnosť, využitie a kvalita. Naše dizajny sú jedinečné, navyše klient si podľa potreby sám vyskladá svoj priestor. Pri využití priestorov myslíme na každý detail každodennej potreby, aj z hľadiska funkčného využitia, rovnako tak aj z priestorového (interiér aj exteriér). Kvalitu výrobkov garantujeme okrem záruky aj technickým certifikátom funkčnosti.

Náš prístup

Sme spoločnosťou orientovanou na zákazníka a jeho potreby. Vyvíjame maximálne úsilie preto, aby cesta k vysnívanému priestoru bola profesionálna, finančne dostupná a bez zbytočných prieťahov. Rozumieme, že kúpa ARCAHOME nie je impulzívny nákup a preto vám chceme poskytnúť všetky potrebné informácie pre pokojné rozhodnutie.

Naša vízia

Nikdy nechceme prestať hľadať spôsoby, ako sa zlepšiť. Našou snahou je, nech si váš nový priestor užijete skôr, s menším hlukom, menším neporiadkom, menším stresom, prakticky žiadnym dopadom na životné prostredie a najmä v kvalite pod ktorú sa vieme podpísať. Našou prvoradou ambíciou je priniesť na trh kvalitný slovensky výrobok a spokojnosť našich zákazníkov.